Hızlı Rezervasyon : +90 507 009 61 61

Ankara Havalimanı Transferi

Ankara Esenboğa Havalimanı Transferi

RentLine Car Rental, dünyanın farklı noktalarından Ankaraya ulaşan ya da Ankaranın herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model Araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Ankara Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Sistem nasıl işliyor?

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra RentLine Car Rental, transfer sırasında hiç bir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Rentline car, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisini bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.

Ankara havalimanı transfer ücreti

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Ankara havalimanı transfer ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

PAYLAŞ: