+90 462 400 29 29 +90 533 413 34 68

Şöförlü Araç Kiralama

Şöförlü Araç Kiralama

Trabzon.rentals, dünyanın farklı noktalarından Trabzon'a ulaşan ya da Trabzon'un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Sistem nasıl işlemektedir?

Şöförlü araç hizmeti isteyen kişi öncelikle rezervasyon yaptırıp, hizmet almak istediği yolcu sayısını tarafımıza bildirir. Bu bilgileri aldıktan sonra Trabzon.rentals, hizmet sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Trabzon.rentals, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir.

Şöförlü araç kiralama ücretleri

Şöförlü araç kiralama fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. İsteğe göre VIP araçlar tahsis edilebilir. Trabzon şöförlü araç kiralama ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

PAYLAŞ: